Yhteystiedot

Koskenrinteen Koti
Närhintie 2A 48230 Kotka
puh. 044 723 3100
Laskutusosoite Koskenrinne
Laskutusosoite Sapokan Helmi

Asiakaspalvelumme palvelee ti-to klo 9-14. 

Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostitse 
etunimi.sukunimi@koskenrinne.fi tai puhelimitse.



    Jättäessäsi yhteystiedot olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian. Jätä yhteystiedot tähän:

    Palauteeni:

    Toiminnanjohtaja  Sirpa Kotola
    044 723 3110, sirpa.kotola@koskenrinne.fi

    Palvelujohtaja  Mari Tammelin
    044 723 3050, mari.tammelin@koskenrinne.fi

    Laskutus ja maksuliikenne Susanna Kuusela
    044 723 3133, susanna.kuusela@koskenrinne.fi

    Henkilöstöasiat ja palkanlaskenta Kirsi Marttila
    044 723 3144, kirsi.marttila@koskenrinne.fi

    Asuntoasiat Liisa Väänänen
    044 723 3096, asunnot@koskenrinne.fi

    Rekrytointi Maarit Hanski
    044 723 3112, rekry@koskenrinne.fi

    Laitosmies Koskenrinne
    044 723 3111

    Laitosmies Kotka-Koti
    044 723 3093

    Laitosmies Karhula-Koti ja Maria-Koti
    044 723 3092

    Kotona täälläkin -toiminta

    Päivi Grönroos vastaava koordinaattori
    044 723 3066, paivi.gronroos@koskenrinne.fi
    Marjo Eerola hallintokoordinaattori
    044 723 3051, marjo.eerola@koskenrinne.fi
    Haghi Hiwa ohjaaja
    044 723 3052, hiwa.haghi@koskenrinne.fi
    Mikhaylova Galina ohjaaja
    044 723 3148, galina.mikhaylova@koskenrinne.fi

    Scroll to Top