Yhteystiedot

Koskenrinteen Koti
Närhintie 2A 48230 Kotka
puh. 044 723 3100
Laskutusosoite Koskenrinne
Laskutusosoite Sapokan Helmi

Toiminnanjohtaja  Sirpa Kotola
044 723 3110 sirpa.kotola@koskenrinne.fi

Hoitotyön vastaava  Mari Tammelin
044 723 3050 mari.tammelin@koskenrinne.fi

Laskutus  Susanna Kuusela
044 723 3133, susanna.kuusela@koskenrinne.fi

Henkilöstöasiat Kirsi Marttila
044 723 3144, kirsi.marttila@koskenrinne.fi

Asuntoasiat
Maarit Hanski
044 723 3096, maarit.hanski@koskenrinne.fi

Kiinteistön esimies
Ari Pienmunne
044 723 3143 ari.pienmunne@koskenrinne.fi

Laitosmies Koskenrinne
044 723 3111

Laitosmies Kotka-Koti
044 723 3093

Laitosmies Karhula-Koti
044 723 3092

Kiinteistöjen hälytykset
ma-pe 8-15.40 ao. kodin laitosmies tai
huoltomestari,
muina aikoina Kotkan Kiinteistöpalvelu
050 060 7350

Kotona täälläkin-hanke
Eerola Marjo hankevastaava 044 723 3051
Haghi Hiwa hanketyöntekijä 044 723 3052
Mikhaylova Galina hanketyöntekijä 044 723 3148

Toimipisteiden yhteystietoja:

Koskenrinteen Koti
Kotka-Koti
Karhula-Koti
Maria-Koti
Sapokan Helmi

Lähetä meille palautetta: