Yhteystiedot

Koskenrinteen Koti
Närhintie 2A
48230 Kotka
puh. 044 723 3100

Toiminnanjohtaja  Sirpa Kotola
044 723 3110 sirpa.kotola@koskenrinne.fi

Palvelujohtaja  Pirjo Laine
044 723 3050 pirjo.laine@koskenrinne.fi

Laskutus  Kirsi Marttila
044 7233 133 kirsi.marttila@koskenrinne.fi

Henkilöstöasiat Riitta Vierimaa
044 723 3144 riitta.vierimaa@koskenrinne.fi

Asuntoasiat
Vapaaehtoistoiminta

Marjo Eerola
044 723 3096 marjo.eerola@koskenrinne.fi

Kiinteistön esimies
Ari Pienmunne
044 723 3143 ari.pienmunne@koskenrinne.fi

Laitosmies Koskenrinne
044 723 3111

Laitosmies Kotka-Koti
044 723 3093

Laitosmies Karhula-Koti
044 723 3092

Kiinteistöjen hälytykset
ma-pe 8-15.40 ao. kodin laitosmies tai
huoltomestari, muina aikoina
050 060 7350
(Kiinteistöpalvelu Mikko Pirinen Ky)

Toimipisteiden yhteystietoja:

Koskenrinteen Koti
Kotka-Koti
Karhula-Koti
Sapokan Helmi

 

Lähetä meille palautetta: